TF Bank Laen

KUI SOODNE ON TF BANK LAEN VÕRRELDES TEISTE PAKKUJATEGA? Sellele küsimusele saad vastuse siit lehelt.

Taskukohane ja läbipaistvate tingimustega väikelaen

Laenude võtmine on paljude inimeste jaoks reaalsus. Kuigi on inimesi, kes kunagi ei soovi laenu võtta, on hetki kus laenu võtmine on mõistlikum, kui laenu mitte võtmine. Tänapäeval on kõige populaarsemad tagatiseta väikelaenud, mida pakuvad mitmed pangad ja laenuandjad nagu TF Bank.

TF Bank laen on läbipaistvate tingimustega ja taskukohane. Erinevalt mitmetest teistest väikelaenu pakkujatest, ei võta TF Bank lepingu sõlmimistasu laenusummalt maha, vaid lisab selle laenusummale.

TF Banki väikelaen põhineb annuiteetgraafikul, mis tähendab, et osamakse laenu tagasimaksmisel on sama suur. Lisaks toimub intressiarvestus põhiosajäägilt. Oma olemuselt, on väikelaen ja kiirlaen võrdlemisi sarnased.

TF Bankist on võimalik laenata täpselt nii palju kui suudetakse tagasi maksta ja panga huvides pole anda laene, mida kliendid ei suuda tagasi maksta.

TK Banki väikelaenu on võimalik taotleda kõigil, kes on TF Banki kliendid. See tähendab, et klient ei pea eraldi avama uut arveldusarvet ega teisi panka oma sissetuleku laekumisi üle viima.

Kui TF Banki väikelaen sulle ei sobi, siis on sul võimalik TF Bankist võtta ka muid laene, nagu autolaen, refinantseerimislaen, sõlmida järelmaksu leping või võtta laenu kinnisvara tagatisel.

TF Bank: Ülevaade

TF Bank pole Eestis nii tuntud, kui mõned teised laenuandjad, kuid tegemist on Rootsis registreeritud ja Stockholmi börsil noteeritud pangaga. Tegemist on stabiilse kapitaliga, riskiteadlik, kuid kiiresti kasvav Põhja-Euroopa pank.

TF Bank tegutseb lisaks Rootsile ja Eestile ka Norras, Soomes, Poolas, Taanis, Leedus, Lätis, Saksamaal ja Austrias. TF Banki tegevust kontrollib enamasti Finansinspektionen ehk Rootsi Finantsinspektsioon ja vähesemal määral ka Eesti Finantsinspektsioon.

TF Banki finantsprofiil on atraktiivne tänu oma võimekusele garanteerida kõrget tulu läbi edukate ülevõtmiste, professionaalsete koostööpartnerite ning lisaks ka fokuseeritud müügile spetsiifilistel turusegmentidel.

Ärimudel on üles seatud vastutustundliku laenamise põhimõttel, ehk enne laenuotsuse tegemist tutvutakse põhjalikult krediidianalüüsiga. Laenu antakse kliendile lihtsal, paindlikul ning jõukohasel viisil.

Tegemist on paljuski internetipõhise nišipangaga ning teenuseid pakutakse läbi automatiseeritud ja spetsiaalse IT platvormi. Sellega tagatakse iga laenutaotluse kiire menetlemine jättes alles inimliku kontakti, mis tihti kipub internetipõhistel teenustel kaduma. Kodulehe, e-maili ja telefoni kaudu on võimalik ühendust võtta TF Banki professionaalse ja operatiivse klienditeenindusega.

TF Bank väikelaen: Lühike ülevaade

TF Bank väikelaenu tingimused

 • Summa: 500-10 000 eurot
 • Makseperiood: 12 kuud kuni 84 kuud
 • Intressimäär: alates 9,90%
 • Laenu haldustasu: 2,90 eurot kuus

TF Bank väikelaenu nõuded:

 • Vanus peab olema vähemalt 22 aastat
 • Tegemis peab olema eraisikuga
 • Püsiv ametlik sissetulek (palk või pension)
 • Maksehäirete puudumine
 • Alaline elukoht Eesti Vabariigis

TF Bank kontakt:

Telefon: +372 607 57 75

E-mail: info@tfbank.ee

Veebileht: https://www.tfbank.ee/

Aadress: TF Bank AB (publ.) Eesti filiaal, PK 1201, Pallasti 28, 10001 Tallinn

TF Banki väikelaen: Põhjalikum ülevaade

Väikelaenu taotlemise protsess

 1. Täida TF Banki veebilehel laenutaotlus

Selleks, et laenutaotluse protsessi kiirendada, tuleb esitada viimase 6 kuu kontoväljavõte filtreerimata kujul asice või bdoc formaadis. Esitada võib mitu dokumenti.

 • Esitage oma väikelaenutaotlus TF Bankile

Kui olete oma laenutaotluse esitanud siis kuvatakse eelotsus ka arvutiekraanile.

 • Kui olete saanud positiivse vastuse siis,

Palutakse teil edastada oma kontoväljavõte viimase kuue kuu kohta, juhul kui te seda eelnevalt ei ole teinud.

 • Andmete kontroll

Kui andmed on edukalt kontrollitud siis edastatakse teile laenuleping koos lingiga, kus seda on võimalik digitaalselt allkirjastada. Kui teil ei ole võimalik lepingut digitaalselt allkirjastada siis saadetakse teile leping koju posti teel.

 • Laenu väljamaksmine

Kui leping on allkirjastatud ning kontoväljavõte ja lõppotsus saanud heakskiidu, siis on vaja läbida veel isikutuvastamine Veriffis veebikaamera kaudu.

Lepinguperioodi pikkus

Minimaalselt 12 kuud ja maksimaalne periood 84 kuud ehk 7 aastat

Lepingutasu

Lepingutasu: 5% laenusummast, min. 75 eurot. Kampaaniate korral ka 0 eurot.

Krediidikulukuse määr

Maksimaalne Krediidi Kulukuse Määr: 56%.

Näide:

Laenu ennetähtaegse tagastamise võimalus

TF Bank ei võta lisatasu laenu varasema ja kiirema tagasimaksmise eest. Laenu ennetähtaegsel tagastamisel peab klient tasuma laenuhaldustasu, intressi ning laenujäägi tagastamise päeva seisuga.

Kui on soov laen ennetähtaegselt tagastada siis tuleb klienditeenindust informeerida kirjalikult täpsest laenu tagastamise kuupäevast.

Maksepuhkus ehk Maksevaba kuu

Selleks, et saaks maksevaba kuud taotleda, peab eelnevatel kuudel olema korrektne laenu osamaksete tasumine. Taotlemiseks on vaja esitada kirjalik sooviavaldus e-maili või posti teel hiljemalt üks tööpäev enne maksetähtaega (iga kuu 10-nes) ning lisaks teavitada puhatud kuu intresside tasumise valik. Uut maksegraafikut on võimalik allkirjastada kas posti teel või digitaalselt.

Isikutuvastamine

Selleks, et laenutaotlus oleks edukas, tuleb läbida isikutuvastuse protsess. Selle protsessi käigus kontrollib TF Bank dokumentide kehtivust, isikut tõendavate dokumentide ja isiku vastavust.

See on väga oluline protsess, kuna sellega välistatakse isikuandmete pettused ja vargused. Isiku samasuse kontroll on kõigile laenutaotlejatele kohustuslik ning isikutuvastamine on vajalik selleks, et laenuleping jõustuks. Isikutuvastamise protsessi peab klient tegema ise ja keegi teine seda kliendi eest teha ei tohi.

Isikutuvastamise protsessi on võimalik läbida veebikaamera kaudu kas DPD kullerteenuse või Veriffi vahendusel. Isikutuvastamiseks peab olemas olema kehtiv pass, ID-kaart või elamisluba.

Millal peab igakuise makse tasuma?

Igakuine makse TF Bankis peab olema tasutud kuu 10-ndaks kuupäevaks. Kui see kuupäev juhtub olema kas riiklik püha või nädalavahetus, siis peab makse olema tasutud sellele eelnenud tööpäevaks. Igakuist maksetähtaega muuta ei ole võimalik.