LHV Väikelaen

KUI SOODNE ON LHV VÄIKELAEN VÕRRELDES TEISTE PAKKUJATEGA? Sellele küsimusele saad vastuse siit lehelt.

Taotle väikelaenu Eesti kõige uuendusmeelsemast pangast!

LHV pakub finantseerimistooteid nii ettevõtjatele kui ka eraisikutele. Näiteks LHV tagatiseta väikelaenu võib eraisik kasutada õpinguteks, ettevõtlusega alustamiseks, reiside eest tasumiseks või muude suuremate kulude eest tasumiseks – ehk teisisõnu, on see oma olemuselt kui kiirlaen. Kuid lisaks LHV väikelaenule on võimalik taotleda mitmeid muid laene.

LHV kodulaenu puhul on tegemist Eesti kõige paindlikum kodulaenuga, mis sobib kodu soetavale teadlikule kliendile. Kodulaenuga saab renoveerida olemasolevat kinnisvara või ehitada uut kodu.

LHV eralaen on paindlik, sobides väga hästi selleks, et soetada kinnisvara, renoveerida kodu või finantseerides muid ettevõtmisi. Kinnisvara tagatisega laenud algavad LHV-s alatest 30 000 eurost.

LHV autolaenuga on sul võimalik osta just selline sõidul, mis sul vaja on, olgu selleks siis mootorpaat, mootorratas või auto. Sõiduk on võimalik registreerida koheselt sinu nimele ning autolaenu summa on kokku 20 000 eurot ning intress on alates 9.9%.

Aga võib olla sobib sulle kõige rohkem LHV remondilaen, mida on võimalik kasutada suvemaja või kodu korrastamiseks. Remondilaenu on võimalik kasutada ka elektroonika ja sisustuse soetamiseks. Laenusumma on kokku 20 000 eurot ning intress laenujäägilt on alates 9,9%.

Lisaks on sul võimalik taotleda ka sisustuslaenu, tervise- ja ilulaenu, õppelaenu, võimenduslaenu ning lisaks saab LHV-st taotleda järelmaksu ning liisingut.

LHV laenu pakkumiste nimekiri on pikk, kuid selles artiklis keskendume rohkem LHV väikelaenule, kuna tegemist on kõige populaarsema laenuga.

LHV Ülevaade

1999. aastal Rain Lõhmuse ja Andres Viisemanni poolt asutatud LHV pangas töötab juba üle 470 töötaja. LHV esindused asuvad nii Tallinnas kui ka Tartus ning LHV pangateenuseid kasutab üle 200 000 inimese.

Lisaks on LHV-l ka ligi 10 000 aktsionäri ning pensionifondidel on ligemale 200 000 klienti. LHV on tuntud kui uuendusmeelsed, kellel on tugev ettevõtlus- ja investeerimiskogemus.

LHV Pank suhtub tõsiselt oma sotsiaalsesse vastutusse, toetades ettevõtmisi ning algatusi, mis aitaks kaasa kogu Eesti ühiskonna kasvamisele. Sponsorlusprojektide puhul eelistatakse sisulist ning pikaajalist koostööd.

LHV missiooniks on aidata luua Eesti kapitali ning visiooniks on Eesti, kus inimese julgevad mõelda suurelt,  tulevikku investeerida ning ette võtta. Ning LHV väärtusteks on olla toetav, lihtne ning tulemuslik.

LHV väikelaen: Lühike ülevaade

 LHV väikelaenu tingimused:

 • Laenusumma: 200 kuni 10 000 eurot.
 • Lepingutasu:  0 eurot.
 • Igakuine haldustasu puudub.
 • Raha kantakse kontole mõne hetkega.
 • Laenukindlustuse võimaluse olemasolu.

 LHV väikelaenu nõuded:

 • Sinu kuusissetulek peab olema vähemalt 250 eurot.
 • Sa oled 18–75-aastane.
 • Sa oled Eesti Vabariigi kodanik, Vene Föderatsiooni kodanik või halli passi omanik, kellel on elamisluba ja kes elab Eestis.

LHV Kontakt

Telefon: +372 6 800 400

E-mail: laenutugi@lhv.ee

Veebileht: https://www.lhv.ee/

Aadress: Tartu mnt 2, 10145 Tallinn

LHV väikelaen: Põhjalikum ülevaade

Väikelaenu taotlemise protsess

Täida laenutaotlus – Taotluse tegemine on tasuta ning lepingu sõlmimine ei ole kohustuslik.

Limiidipakkumine – Taotluse esitamise järel arvutatakse välja sinu laenulimiit, mille ulatuses saad 90 päeva jooksul võtta väikelaenu.

Sõlmi leping – Laenulepingu saad allkirjastada iseteeninduskeskkonnas ning digitaalse allkirjastamise võimaluse puudusel, saab pöörduda Euronicsi kauplusesse, kus on võimalik leping paberkandjal allkirjastada.

Raha kontole – Kui eelnevad sammud on läbitud siis jõuab sinu kontole mõne hetkega laenusumma, millest on maha arvestatud lepingutasu.

Lepinguperioodi pikkus

6 kuud kuni 5 aastat.

Lepingutasu

1% laenusummast, vähemalt 29,9 eurot.

Krediidikulukuse määr

Krediidi kulukuse määr (KKM) on 23,03% aastas järgmistel näidistingimustel:

Väikelaenusumma 2000 eurot.

Fikseeritud intress 19,9% jäägilt aastas.

Lepingutasu 29,9 eurot.

Laenu tasumise periood on 40 kuud.

Tasumine toimub igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 2783,01 eurot ning tagasimaksete summa 2753,11 eurot.

Laenu ennetähtaegne tagastamine

Kogu krediidisumma ennetähtaegne tagastamine on tasuta.

Maksepuhkus

Vajadusel on võimalik võtta maksepuhkust, muuta kuumakse päeva või selle suurust. Lepingu muutmise tasu on 10 eurot. Lepingu muutmiseks või maksepuhkuse taotlemiseks saada kiri aadressile finance@lhv.ee.

LHV väikelaenu intress

LHV väikelaenu intress on alates 15,9% aastas laenujäägilt. Intressi arvutatakse laenujäägilt, mitte kogu väikelaenu summalt. Laenusaajale tähendab see, et intressimaksed vähenevad iga kuu, sest sinu laenujääk väheneb.

 LHV laenukindlustus

Oma laenu LHV-s on võimalik muuta turvalisemaks, lisades laenulepingule laenukindlustuse. Koostöös ERGO Kindlustusega pakub LHV Finance laenukindlustust, mis tagab selle, et võimalike ootamatuste korral ei jää sa laenu tasumisega hätta.

LHV mobiiliäpp

Lisaks on sul võimalus laadida LHV mobiiliäpp oma telefoni, et saaksid rahaasjadele ligi igal pool ja ajal. LHV mobiiliäpp annad sulle võimaluse:

 • taotleda väikelaenu.
 • vaadata laenujääki, maksegraafikut ja järgmise makse infot.
 • võtta ühendust LHV kliendihalduriga.
 • vajadusel ka ennetähtaegselt lõpetada väikelaenu leping.