Credit24 Laen

KUI SOODNE ON CREDIT24 VÄIKELAEN VÕRRELDES TEISTE PAKKUJATEGA? Sellele küsimusele saad vastuse siit lehelt.

Credit 24 väikelaen ja motolaen: Kumb laen on sobilikum?

Eestis on laenukohustus umbes 245 000 perel. Tarbimislaene kasutatakse kõige enam suuremate ostude finantseerimiseks ning remondi ja muude sinna hulka kuuluvate kulude katmiseks.

Raha on võimalik laenata paljudest finantsettevõtetest ning võtta erinevaid laene. Enne laenu võtmist tuleks kindlasti teha kodutööd ning olla teadlik sellest, kuidas on võimalik laenu ennetähtaegselt tagasi maksta, millised lisatasud laenuga kaasnevad, mis juhtub kui ootamatult kaob sissetulek jne.

Väga paljud, kes teevad oma kodutöö hästi, valivad Credit 24, kuna tegemist on ühe kõige kliendisõbralikuma ning usaldusväärsema finantsettevõttega. Credit 24 kõige populaarsem laen on Krediidikonto, mis on kiire ja mugav lahendus ootamatuteks olukordadeks, kus raha on kiiresti vaja.

Kuid lisaks pakub Credit 24 ka väikelaenu, remondilaenu, motolaenu, tervise- ja ilulaenu, pulmalaenu ja puhkuselaenu.

Selle artikli teemaks on Credit 24 väikelaen ja Credit 24 motolaen. Kui oled huvitatud Credit 24 väikelaenust või motolaenust siis tasuks kindlasti artikkel lõpuni läbi lugeda aga enne lühike ülevaade Credit 24-st.

Credit24 Ülevaade

 Credit 24 on kokku välja andnud üle 204 miljoni euro tagatiseta lühiajalisi tarbimislaene, omab üle 380 000 kliendisuhte ning on turul tegutsenud juba üle 16. aasta. Selle aja jooksul on saadud mitmeid tunnustusi hea teeninduse eest.

Credit 24 kaubamärk kuulub IPF Digitals AS-le, mis omakorda kuulub International Personal Finance Plc gruppi. IPF Digitals AS on keskendunud oma tegevuses eraisikute finantseerimisega.

Credit 24 on tuntust kogunud Eesti võrkpalli suurtoetajana ja Eesti Võrkpalli Liiduga alustati koostööd 2010. aastal. Lisaks on Credit 24 saanud Finance Estonia poolt välja antud Hea Tava Märgise, seda nii 2019. ja 2020. aastal. Krediidiandjate Hea Tava Märgis on välja antud selleks, et aidata kaasa ausale ja vabale konkurentsile, finantssüsteemi usaldusväärseks toimimisele ja krediidiandjate hea maine kindlustamisele.

Credit 24 -s töötab kokku 62 inimest ning Tallinna peakontoris töötab kokku 15 inimest.

Credit24 väikelaen: Lühike ülevaade

Credit24 väikelaenu tingimused

 • Summa: 50 – 10 000 eurot
 • Makseperiood: 3-60 kuud
 • Intressimäär: 39.6% aastas
 • Lepingu haldustasu: 0 eurot

Credit24 motolaenu tingimused

 • Summa: 50 – 4 000 eurot
 • Makseperiood: 3-60 kuud
 • Intressimäär: 2% aastas
 • Lepingu haldustasu: 0 eurot

Credit 24 laenu nõuded:

 • Väikelaenu ja Motolaenu saab taotleda vähemalt 18-aastane Eesti kodanik
 • Lisaks pead sa olema täitnud oma rahalisi kohustusi
 • Sa ei ole võtnud Credit 24-st muid laene nagu näiteks Krediidikonto

Credit 24 kontakt:

 • Veebileht: www.credit24.ee/
 • E-mail: klienditeenindus@credit24.ee
 • Aadress: Lõõtsa 5 (VIII korrus), 11415 Tallinn, Eesti
 • Telefon: +372 614 3400

Credit24 väikelaen ja motolaen: Pikem ülevaade

Väikelaenu ja motolaenu taotlemise protsess

Credit 24 tarbimislaenude taotlemise protsess on kliendile tehtud kiireks ja hõlpsaks ning kogu protseduur peaks maksimaalselt aega võtma 15 minutit.

•           Mine Credit 24 veebilehel väikelaenu või motolaenu lehele, klõpsa “Alustan taotlemist” nupule ning täida avaldus

•           Kui avaldus on täidetud siis saad Credit 24-lt personaalse laenupakkumise

•           Kliendihaldur võib ka teatud detailide täpsustamiseks sinuga ühendust võtta

•           Kui antud sammud on täidetud ja vastus Credit 24 poolt positiivne siis laekub raha sinu kontole.

Tagasimakse perioodi pikkus

Credit 24 tarbimislaenude tagasimakse periood on alates kolmest kuust kuni maksimaalselt 60 kuuni ehk 5 aastani.

Lepingutasu

Motolaenu lepingutasu on 0 eurot ning väikelaenu lepingutasu on 2%

Credit 24 väikelaenu krediidikulukuse määr

Näide: 1000 euro laenamisel üheks aastaks on fikseeritud intressimääraga 39,60% aastas on Krediidi Kulukuse Määr 60,57% aastas.

 Lepingutasu 40 eurot, tagasimaksete arv on 12, tagasimaksete summa 1236,32 eurot ja kogusumma kliendile 1276,32 eurot.

Credit 24 motolaenu krediidikulukuse määr

Näide: 1000 euro laenamisel üheks aastaks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on Krediidi Kulukuse Määr 27,24% aastas. Tagasimaksete summa 1135 € ja kogusumma 1135 €.

Maksepuhkus

Erinevalt paljudest teistest tarbimislaenude pakkujatest maksekuupäeva muutmine ja maksepuhkus kliendile lisatasusid kaasa ei too. Kui soovid võtta maksepuhkust siis tuleb seda taotleda iseteenindusest Credit 24 lehel. Maksepuhkuse korral lükkuvad kõik osamaksed 30 päeva võrra edasi aga maksepuhkuse ajal jätkub intressi arvestus.

Maksepuhkust ei saa kasutusele võtta kui arve on hilinenud ja lisaks ei saa 2 kuud järjest maksepuhkust võtta. See kehtib nii Credit 24 väikelaenu kui ka motolaenu kohta.

Tagasimaksmise hilinemine

Kui juhtub, et sa tagasimaksmisel hilined vähemalt 14 päeva siis saadetakse sulle postiteel meeldetuletus, mille hind on 5 eurot iga sissenõutavaks muutunud kohustuse kohta. Kui tagasimaksega on hilinetud juba 30 päeva siis võib Credit 24 alustada inkassomenetlust. Kõige parem lahendus on siiski makseraskuste ilmnemisel võtta pangaga ühendust, et koos kõige parem lahendus leida.

Kas võtta Credit 24 väikelaen või motolaen?

Kindlasti tasuks eelnevalt hoolikalt läbi mõelda millist tüüpi laenu on kõige mõistlikum võtta. Credit 24 motolaen on spetsiifilisem ning mõeldud uue sõiduvahendi ostmiseks, varustuse täiendamiseks või siis tehnika hooldamiseks. Lisaks pole motolaenu puhul lepingutasu ning intress on 2% kuus.

Motolaenu maksimaalne summa on 4000 eurot ja väikelaenu maksimaalne summa on 10 000 eurot. Kui sul 4000 eurost ei piisa ja lisaks on sul ka muid väiksemaid kulutusi siis tasuks võtta väikelaen. Laenuandja ei kontrolli mille peale sa oma väikelaenu kulutad.

Väikelaenu puhul on aga ka kohustusi ja riske rohkem, kuna laenusumma on suurem. Lisaks on lepingutasu väikelaenu puhul 2%.

Loe lisaks: Kiirlaen kohe kätte