Mogo Väikelaen Auto Tagatisel

KUI SOODNE ON MOGO VÄIKELAEN AUTO TAGATISEL VÕRRELDES TEISTE PAKKUJATEGA? Sellele küsimusele saad vastuse siit lehelt.

Varjatud lisatasudeta väikelaen auto tagatisel

Tagatiseta väikelaene pakuvad väga mitmed Eesti laenuandjad, mis teeb väikelaenu saamise lihtsamaks aga seab ka mõningaid piiranguid. Kokku on Eestis üle 170 laenuteenuseid pakkuva ettevõtte ning ei ole lihtne leida see kõige sobilikum laenupakkuja. On ka laenupakkujaid, kus on võimalik saada väikelaenu auto tagatisel nagu Mogo.

Mogo pakub laenu nii mootorratta, auto, traktori või motorolleri tagatisel või siis selle soetamiseks. Laenutaotluse saab esitada kodulehel ning laenupakkumise saad teada juba 30 minuti jooksul.

Lisaks on võimalik laenuleping allkirjastada digitaalselt või kohapeal (Tallinna, Pärnu või Tartu esinduses). Laenu saamiseks pole KASKO ega hindamisakt vajalik.

Mogo autolaenuga on võimalik saada mistahes sõiduvahend nagu paat, mootorratas, auto või ATV. Mogost on võimalik laenu saada nii vanemate kui ka uuemate sõidukite ostuks.

Mogo väikelaen auto tagatisel on kuni 8000 eurot. Võimalik on saada laenu 70% ulatuses sõiduki väärtusest ning sõiduki vanus ei oma tähtsust.

Mogo ülevaade

Mogo OÜ asutati 2013. aastal ning on osa Mogo Finance S.A. grupist, mis on sõidukite põhiste krediidilahenduste juhtiv pakkuja kogu regioonis. Mogo OÜ-l on olemas krediidiandja tegevusluba tarbijakrediidi väljastamiseks, mis on välja antud Finantsinspektsiooni poolt.

Mogo missiooniks on pakkuda klientidele kiiret teenindust ja kättesaadavat finantseerimisteenust ilma ülemääraste formaalsusteta. Olles üks väheseid sõidukite põhiste krediidilahenduste pakkuja Eestis, on Mogo tuntud ning hinnatud kättesaadavuse ja klienditeeninduse poolest.

Põhirõhk on pandud pikaajalistele kliendisuhetele ning oodatud on igasugune tagasiside, mis aitaks pakutavaid teenuseid paremaks ning efektiivsemaks muuta. Kokku on Mogo OÜ-l üle 100 000 rahuloleva kliendi.

Mogo väikelaen auto tagatisel: Lühike ülevaade

Mogo väikelaenu tingimused:

 • Laenusumma 500 kuni 8 000 eurot
 • Laenuperioodi pikkus 6 kuud kuni 72 kuud
 • Fikseeritud intressimäär 27,96% aastas
 • Laen mistahes mootorsõiduki tagatisel

Mogo väikelaenu nõuded:

 • Era- ja juriidilised isikud
 • Alates 18-eluaastast
 • Eesti Vabariigi kodanik või elamisloaga isik
 • Korrektselt täidetud rahalised kohustused

Mogo kontakt

Telefon: +372 6 888 200

E-mail: info@mogo.ee

Veebileht: https://www.mogo.ee/

Aadress: Sõpruse pst. 29, Tallinn 10414, Eesti

Mogo väikelaen: Põhjalikum ülevaade

Väikelaenu taotlemise protsess

Taotlusprotsess on mugav ja lihtne.

 • Esita taotlus Mogo kodulehel
 • Saa laenupakkumine 30 minuti jooksul
 • Külasta Mogo esindust Tallinnas, Tartus või Pärnus
 • Allkirjasta leping digitaalselt või kohapeal

Esitades taotlus Mogo kodulehel, vaadatakse taotluse üle. Taotluse esitamiseks tuleb sisestada oma andmed taotluse vormile. Positiivse vastuse korral on võimalik lepingu sõlmida ID-kaardi või Mobiil-ID olemasolul digitaalselt või allkirjastada leping Tallinna, Pärnu või Tartu kontoris. Allkirjastamise järel kantakse raha sinu kontole.

Lepinguperioodi pikkus

6 kuud kuni 72 kuud

Lepingutasu

0 EUR

Omanikuvahetus Maanteeametis

61 eurot kontoris, e-teeninduses 48 eurot

Krediidikulukuse määr

Krediidi Kulukuse Määra (KKM) näide:

Laenu ennetähtaegse tagastamise võimalus

Ennetähtaegse laenu tagastamise võimalus on täiesti olemas ning eraisikutele on laenusumma ennetähtaegne tagastamine tasuta.

Lepingu ülevõtmise tasu

2,5% laenusummast minimaalselt 50 eurot

Maksepuhkus

Maksepuhkust on kindlasti võimalik taotleda ning seda kolmeks kuuks. Selleks, et maksepuhkust saada, ei tohi olla eelnevaid maksmata arveid. Kui on soov saada maksepuhkust siis on kõige lihtsam viis võtta ühendust Mogo klienditeenindusega.

Laenu tagasimaksmine

Oma autotagatisel väikelaenu on võimalik tagasi maksta igakuiste osamaksetena ning seda vastavalt lepingus kirjas olevale graafikule. Tasuda on võimalik ülekandega pangakontole, klienditeeninduskontoris kaardimaksena ning lisaks on võimalik ka Tartu ning Tallinna esinduses tasuda sularahas.

Lepingute sõlmimine

Laenu saamiseks sõlmib laenusaaja laenuandjaga laenu- ja tagatislepingu ning mõlema lepingu tingimused sisalduvad ühes lepingudokumendis.

Mogo väljastab laenusaajale kokkulepitud laenusumma, mis on laenulepingus ette nähtud.

Laenusaaja kohustused ja vastutus

Laenusaaja on kohustatud tegema Mogole tähtaegselt laenu- ja intressimakseid vastavalt kokkulepitud maksegraafikule ning lisaks täitma muid kohustusi, mis on laenu- ja tagatislepingus ette nähtud.

Lisaks peab laenusaaja tema kasutusse jääva tagatise suhtes käituma vastutustundlikult ning heaperemehelikult, järgides hoolikalt hooldus- ja kasutusjuhendeid. Tuleb teha kõik selleks, et tagatis ei saaks kahjustada, Kui aga see siiski aset leiab, peab laenusaaja kahjud korvama.

Tagatislepingu kehtivuse perioodil, peab laenusaaja tagama, et tagatis on vastavuses õigusaktidega kehtestatud tehnonõuetele ning, et tagatisel on kehtiv kaskokindlustus ja kohustuslik liikluskindlustus. Tagatise pantimine ja müümine ei ole ilma Mogo eelneva heakskiiduta lubatud.

Mogol on õigus mõjuval põhjusel laenu- ja tagatisleping erakorraliselt üles öelda. Sellisteks mõjuvateks põhjusteks võivad olla laenusaaja kohustuse rikkumine. Sellisel juhul on Mogol õigus ka tagatis realiseerida ning sellega kaasnevad kulud katab laenusaaja.