Bondora Laen

KUI SOODNE ON BONDORA LAEN VÕRRELDES TEISTE PAKKUJATEGA? Sellele küsimusele saad vastuse siit lehelt.

Varjatud tasudeta soodne väikelaen

Tagatiseta väikelaenu saab taotleda erinevateks elujuhtumiteks, mida igal inimesel elus ikka ette tuleb nagu oma äri käima lükkamine, unistuste reis, kodu värskendamine või muud suuremad kulutused.

Bondora väikelaen aitab sul need eesmärgid saavutada ning suuremad kulutused pikema perioodi peale hajutada, tänu millele on lihtsam igapäeva kulutusi kontrolli all hoida. Enamasti on lihtsam väiksem kuumakse mahutada oma igakuisesse eelarvesse ning maksta Bondora väikelaen tagasi pikema perioodi jooksul, kui seda on võtta laen 12 kuuks ja maksta laen tagasi teise kulutuste arvelt. Loomulikult ka laenu tagasimaksmise summa suureneb, mida pikema perioodi sa valid aga kokkuvõttes on see ikka tulusam.

Bondora väikelaenu eelis võrreldes teiste laenupakkujatega on varjatud tasude puudus. Väga paljud laenupakkujad reklaamivad madalaid intressimäärasid, kuid tegelikult on palju varjatud kulusid laenu tagasimaksetega hilinemisel või kõrged lepingutasud.

Bondora laenu süsteem arvestab iga kliendi krediidiajaloo ja andmete põhjal välja parima võimaliku intressimäära, mida suudetakse pakkuda. Puuduvad mitmeid varjatud lisatasud, mis hoiavad tagasimakstava laenu summa soodsana.

Laenutaotluse saab Bondora veebilehel täita kõigest 5-10 minutiga ning esmane laenupakkumine on võimalik saada kõigest ühe minuti jooksul. Soodsaid laenupakkumisi on võimalik saada iga päev, taotlusi saab esitada ööpäevaringselt ning taotlusi saab esitada ka nutitelefonis.

Lisaks Bondora väikelaenule on Bondorast võimalik taotleda ka autolaenu, tarbimislaenu, ärilaenu, reisilaenu, SMS-laenu, remondilaenu ning kiirlaenu.

Bondora ülevaade

Bondora asutati 2009. aastal. Bondora on aastatega tänu infotehnoloogiale keskendumisega, suutnud teha laenamise protsessi väga lihtsaks. Kasutatakse uusimaid tehnoloogiaid, mis võimaldavad kliendile teha personaalseid ja soodsamaid laenupakkumisi.

Kokku on Bondoras väljastatud laene 392 476 219 euro eest. Kliente on kokku 796 407, keskmine laenusumma on 2370 eurot ja lisaks on keskmine laenuperiood 48 kuud.

Lisaks Eestile väljastatakse ka laene Soomes ning Hispaanias.

Bondora tunnuslause on: „Kiiruses võidab Bondora igat panka – oleme valmis kihla vedama!“

Kiiruses võib Bondora tõesti igat panka võita.

Bondora väikelaen: Lühike ülevaade

Väikelaenu suur eelis on see, et seda saab kasutada mitmeteks otstarveteks ja seda pakuvad mitmed laenuandjad. Siiski tasub enne lõpliku otsuse tegemist uurida, milline on just sinule kõige sobilikum väikelaen.

Bondora väikelaenu tingimused:

 • Summa: 500-10 000 eurot
 • Makseperiood: 6-72 kuud
 • Laenu haldustasu aastas: 4%

Bondora väikelaenu nõuded:

 • Klient peab olema vähemalt 21-aastane
 • Omama pangakontot Eestis
 • Peab olema regulaarne ametlik sissetulek
 • Maksehäireid ei tohi olla
 • Ei tohi olla hasartmänguprobleeme

Bondora kontakt:

E-mail: klienditugi@bondora.ee

Veebileht: https://www.bondora.ee/

Aadress: A. H. Tammsaare tee 47 Tallinn 11316, Eesti

Bondora väikelaen: Põhjalikum ülevaade

Väikelaenu taotlemise protsess

Bondora väikelaenu taotlemise protsess on ülimalt kiire ja lihtne ning laenupakkumise saad teada väga kiiresti.

 • Laenupakkumise teada saamine 1 minutiga
 • Registreeri end ja täida laenutaotlus
 • Vali omale sobivaim laenupakkumine
 • Tuvasta enda isik ja allkirjasta leping

Lepinguperioodi pikkus

Lepinguperiood pikkus Bondoras on minimaalselt 3 kuud ja maksimaalselt 5 aastat ehk 72 kuud.

Lepingutasu

Lepingutasu protsent laenu summast on 5,95 %.

Krediidikulukuse määr

Krediidikulukuse määr näitab laenu kogukulukust kliendile aastas. Bondora laenude krediidi kulukuse määr on 26,26% aastas, mis on vägagi võrreldav sellega, mida pangad pakuvad.

Tüüpiline KKM-i näide:

 • 3 400 € laenamisel 72 kuuks on kuumakse 88,13 eurot.
 • Krediidi kulukuse määr on 26,26%.
 • 5 aasta ehk 72 kuu jooksul maksab klient kokku 5 488,08 eurot, mis hõlmab 1 208,28 eurot intressi fikseeritud intressimääraga 12,68%, ning 679,8 euro haldustasu.
 • 200 euro suurune lepingutasu tuleb tagasi maksta kohe pärast laenu väljamaksmist.
 • Laen läheb 5 aasta jooksul kliendile maksma 2 088,08 eurot.
 • Laenusumma on kokku 3 400 eurot.

Pakutavad laenutingimused olenevad iga kliendi individuaalsest olukorrast. Vajadusel tutvu finantsteenuste tingimustega ja vajadusel küsi nõu asjatundjalt.

Laenu ennetähtaegse tagastamise võimalus

Igal Bondora kliendi on võimalik laenusumma kas siis osaliselt või täielikult tagasi maksta. Laenu ennetähtaegsel tagastamisel peab klient tasuma põhiosa jäägi, võimalikud maksmata arved ning , tagasimaksmise kuupäevani kogunenud intressi. Mingeid lisatasusid laenu ennetähtaegsel tagasimaksmisel ei ole.

Kui soovid teada saada kogu oma tagasimakstava laenusumma siis mine oma kontosse sisse, vali „Laenud“, vajuta nupule „Rohkem infot“ ja sealt vali „Tagasta laen ennetähtaegselt”.

Maksepuhkus

Kui kliendil tekib olukord, kus ajutiselt pole võimalik laenumakseid tasuda, mida ikka ette tuleb siis on võimalik taotleda maksepuhkust B Secure teenuse abiga. Lisaks on selle teenuse kasutamisel võimalik muuta ka makse kuupäeva ja muuta maksegraafikut.

B-Secure teenus maksab 10 eurot kuus ning maksepuhkust ei saa võtta juhul kui on maksmata teenustasusid, intressisummasid või muid võlgnevusi. Kõike võlgnevused tuleb tasuda enne maksepuhkuse võtmist.

Kuidas laenu tagasimaksmine toimub?

Bondora laenu tagasimaksmine toimub vastavalt maksegraafikule kord kuus. Iga klient peab tagama, et laenumakse oleks Bondora kontole laekunud maksegraafikus märgitud kuupäevaks. Lisaks tuleb meeles pidada, et kui maksekuupäev langeb riigipühale või nädalavahetusele, siis on maksetähtajaks sellele järgnev tööpäev.

Kui ülekanne tehakse enne maksetähtaega, siis jääb see kliendi Bondora kontole ettemaksuna ning makse seotakse lepingusse automaatselt siis kui maksekuupäev kätte jõuab.

Lisaks saadab Bondora SMS-i ja e-kirja teel meeldetuletusi maksetähtaegade lähenemisel. Need meeldetuletused on automaatsed ning neid väljastatakse ka siis kui oled makse edukalt tasunud.