Boonuslaen

KUI SOODNE ON BOONUSLAEN VÕRRELDES TEISTE PAKKUJATEGA? Sellele küsimusele saad vastuse siit lehelt.

Paindlikum alternatiiv kiirlaenudele

Kui sa soovid võtta laenu aga ei soovi võtta kiirlaenu siis on väga heaks alternatiiviks Boonuslaen, mis on parem ja paindlikum alternatiiv kiirlaenudele. Sul on võimalik kogu laenusumma korraga välja võtta või siis laenu kastutusele võtta osade kaupa.

Igal inimesel tuleb ette olukordi, kus raha on otsakorral aga kiiresti on vaja suuremat summat ootamatuteks olukordadeks. Sellisel puhul on mõistlik kasutada Boonuslaenu.

Väga tihti juhtub, et kodutehnika veab alt või siis vajav auto kiiremas korras remonti ning sellisteks juhtumisteks ongi Boonuslaen mõeldud. Mitmed kliendid on Boonuslaenu kasutanud näiteks koolituste eest tasumiseks, reiside finantseerimiseks, auto parandamiseks jne.

Laenu taotlemiseks ei pea pikki ja keerulisi protseduure läbima. Kõigepealt on vaja täita laenutaotlus, seejärel identifitseerida end Mobiil-ID-ga või ID-kaardiga, ning sellejärel võtavad laenuhaldurid sinuga ise ühendust. Kui laenutaotlus on korrektselt täidetud ja maksehäireid sul ei esine, siis kantakse raha sinu kontole 15 minutiga.

Esimese 30. päeva laenuintress on Boonuslaenu puhul 0% intressiga. Kui su laenusumma on näiteks 500 eurot siis saad 30-ne päeva jooksul kogu laenusumma tagastada 1-eurose fikseeritud tasuga. Mis tähendab, et tagastatav summa on kõigest 501 eurot.

Boonuslaen: Ülevaade

Boonuslaenu pakkuja on Ferratum Grupp, mis on rohkem tuntud Ferratum laenu pakkujana. Ferratum Grupp on pühendunud lihtsatele ja probleemideta finantslahendustele. Nende sooviks on pakkuda kõigile laenamis- ja pangateenuste jaoks hõlpsasti kasutatavat veebi- ja mobiililiidest.

„Meie kliendid on kõige keskmes, mida me teeme. Usume, et panganduse tulevik on rajatud suurepärasele kliendikogemusele, olenemata ajast ja kohast.“

Kokku teenindatakse  üle kahe miljoni kliendi 23. riigis üle Euroopa, Põhja- ja Lõuna-Ameerika, Aafrika ja Aasia. Ollakse osa Ferratumi kontsernist, mis on noteeritud Frankfurdi börsil.

Ferratum on digitaalse panganduse teerajaja ning nende juured on pärit Põhjamaade fintechis. Lühikese aja jooksul on kasvatud ülemaailmseks finantsteenuste pakkujaks.

Täna tegutseb Ferratum mitmetes riikides üle maailma, kus töötab üle 600 töötaja. Ferratum Grupp on noteeritud Frankfurdi börsi peamises standardis sümboli „FRU” all.

Boonuslaen: Lühike ülevaade

Boonuslaenu tingimused:

 • Summa: 100 – 4 000 eurot .
 • Intressimäär: alates 46.68%.
 • Lepinguperioodi pikkus: Laenu minimaalne periood on 1 kuu, kuid laenu maksimaalset perioodi pole määratletud. See tähendab, et laenu on võimalik kasutada nii kaua kui soovid, kui igakuine minimaalne osamakse on tasutud. Minimaalseks osamakseks  on 8% kasutatud summast koos intressidega, kuid mitte väiksem kui 15 eurot.

 Boonuslaenu nõuded:

 • Boonuslaenu saavad taotleda vähemalt 19.- aastased eraisikud.
 • Tegemist peab olema alaliselt Eestis elav ning sissekirjutust omava eraisik.
 • Isik peab omama mõne Eestis tegutseva panga arvelduskontot, et saaks teha pangaülekandeid.
 • Isiku tuvastamiseks on vaja kehtivat dokumenti.
 • Isikul peab olema rahvastikuregistris kindel aadress.
 • Lisaks peab olema kindel sissetulek nagu palk, pension, vanemahüvitis või muu toetus.

Boonuslaenu kontakt

Telefon: +372 6 652 420

E-mail: ferratum@ferratumbank.ee

Veebileht: https://boonuslaen.ee/

Aadress: ST Business Centre 120,The Strand, Gzira, GZR 1027, Malta

Boonuslaen: Põhjalikum ülevaade

Boonuslaenu taotlemise protsess

 • Mine Boonuslaenu veebilehele: https://boonuslaen.ee/
 • Koosta ja saada laenutaotlus
 • Laenutaotlus vaadatakse üle ning kinnituskood saadetakse e-mailile
 • Kui laen on kinnitatud saadetakse laenu sinu pangakontole

Lepingutasu

0 eurot

Krediidi Kulukuse Määr

Boonuslaenu krediidi kulukuse maksimaalne määr on 61,51 % aastas järgmistel näidistingimustel:

 • Laenulimiit 2000 eurot, kogu krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on  2529,86 eurot.
 • Fikseeritud aastaintress 48,91 %.
 • Antud määr on arvestatud eeldustel, et laenuraha võetakse kasutusele koheselt ja täies mahus ning makstakse tagasi 12-ne võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel, alates ühe kuu möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest.

Maksepuhkus

Boonuslaen pakub ka maksepuhkust üheks kuuks. Maksepuhkust on võimalik taotleda maksimaalselt 2 korda 12.-kuulise perioodi jooksul.

Meeles tasub pidada, et maksepuhkuse kasutamisel koguneb kasutuses olevalt laenult intress ja pikeneb ka laenuperiood.

Boonuslaenu tagasimaksmise tähtaeg

Boonuslaenul ei ole kindlat tagasimaksmise tähtaega ning kliendil on endal võimalik valida kas maksta minimaalset osamakset või siis maksta ettenähtud osamaksest suurema summa. Mida väiksem on tagasimaksmise summa, seda pikemaks läheb ka laenuperiood.

Boonuslaenu tagasimaksmine

Laenu on võimalik tagasi maksta arve alusel, mis saadetakse taotluses märgitud e-posti aadressile või teie elukoha postiaadressile. Kui arvet soovitakse saada mõnele teisele aadressile, siis tuleb sellest teatada e-maili teel aadressile ferratum@ferratumbank.ee

Boonuslaenu meelespea!

Boonuslaen ja kiirlaenud on väga sarnased – laenusummad pole väga suured, raha on kiiresti kättesaadav ning laenu taotlemiseks ei ole vaja käendajat, ega panti panna kinnisvara või autot.

Kogu limiiti ei pea korraga kasutusele võtma. Kui sul on konkreetselt vaja näiteks 300 eurot, siis saadki taotleda selle 300 eurot. Päevaintressi sellisel juhul hakatakse arvestama kasutusel olevalt summalt ja intressikulu on väiksem.

Raha tagavara jääb sinu Boonuslaenu kontole, mida on siis võimalik vajadusel koheselt kasutusele võtta.

Enne iga laenulepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.