Credit24 Krediidikonto

KUI SOODNE ON CREDIT24 KREDIIDIKONTO VÕRRELDES TEISTE PAKKUJATEGA? Sellele küsimusele saad vastuse siit lehelt.

Kas Credit 24 Krediidikonto on parem valik kui väikelaen?

Kantar Emori läbiviidud uuringu kohaselt, mis viidi läbi 2020. aasta septembrikuus selgus, et eelnenud kvartalis tundis 60% vastajatest vajadust lisaraha järele. 1175 inimese hulgast vastas 28% inimestest, et lisaraha järele on vajadus igal kuul ning 32% vastas, et lisaraha järele on vajadus mõnel kuul viimases kvartalis.

Kõige lihtsam viis saada lisaraha on võtta laenu. On olukordi kus laenu võtmine ei ole väga mõttekas aga on olukordi kus see on mõistlik ja lausa vajalik. Üks võimalus on avada Credit 24 Krediidikonto, juhuks kui sul on kiiresti vaja lisaraha.

Credit 24 pakub eraisikutele krediidikontot ning  lühiajalisi tagatiseta tarbimislaene. Lisaks Credit 24 Krediidikontole pakutakse ka väikelaenu, puhkuselaenu, remondilaenu, motolaenu, pulmalaenu ning tervise- ja ilulaenu.

Credit 24-l on Eestis üle 380 000 kliendisuhte ning Credit 24 on klientide poolt saanud mitmeid tunnustusi hea teeninduse eest. Credit 24 on kokku välja andnud 204 miljonit eurot lisaraha oma klientidele, seda siis ootamatute väljaminekute katteks, pikaajaliste unistuste täideviimiseks või siis igapäevaste kulutustega toimetulekuks.

Credit24 Ülevaade

Credit 24 on turul tegutsenud 16 aastat ning selle ajaga saanud Eesti juhtivaks tarbimislaenude pakkujaks. Credit 24 pakutavate laenude summa on 50-10 000 € kuni viieks aastaks.

Credit 24 kaubamärki omab IPF Digitals AS, mis põhiliselt tegeleb eraisikute finantseerimisega. IPF Digitals AS kuulub ka International Personal Finance Plc gruppi.

Credit 24 on alatest 2010. aastast koostööd teinud Eesti Võrkpalli Liiduga ja selle ajaga suutnud uue hingamise anda 60-le võrkpalli väljakule üle Eesti. Tänu Credit 24 toetusele on võrkpall saanud üheks kõige suurema harrastajate hulgaga spordialaks Eestis.

2019. ja 2020. aastal sai Credit 24 Finance Estonia käest Hea Tava märgise, mis on krediidiandjate- ja vahendajate sektori kõrge tunnustus.

Lisaks on Credit 24 saanud ka Mitmekultuuriline Eesti märgi, mis tunnustab organisatsiooni võrdse kohtlemise põhimõtetele ning püüdele edendada mitmekultuurilist töökeskkonda. Kokku töötab Credit 24-s nelja lähiriigi peale kokku 62 inimest, neist Tallinna peakontoris töötab 15 inimest.

Credit24 krediidikonto: Lühike ülevaade

Credit 24 Krediidikonto on nagu iga inimese enda personaalne krediitkaart, kus pärast taotluse esitamist pangale, avatakse sinu isiklik krediidilimiit. Seda krediidilimiiti saab iga inimene endale sobivas mahus ja ajas vaba limiidi ulatuses teha väljamakseid oma pangakontole.

Credit24 Krediidikonto tingimused

 • Summa: 50-4000 eurot
 • Makseperiood: 3-60 kuud
 • Intressimäär: alates 2% kuus
 • Lepingu haldustasu: 0 eurot
 • Väljamaksetasu: 0 eurot
 • Krediidikontot kasutades tasutakse intressi ainult kasutatud summalt

Credit 24 laenu nõuded:

 • Krediidikontot saab taotleda vähemalt 18-aastane Eesti Vabariigi kodanik
 • Sa oled korrektselt täitnud oma rahalisi kohustusi
 • Sa ei ole võtnud Credit 24-s väikelaenu või muid Credit 24 laene

Credit 24 kontakt

Telefon: +372 614 3400

E-mail: klienditeenindus@credit24.ee

Veebileht: www.credit24.ee/

Aadress: Lõõtsa 5 (VIII korrus), 11415 Tallinn, Eesti

Credit24 krediidikonto: Pikem ülevaade

Krediidikonto taotlemise protsess

Credit 24 Krediidikonto taotlemise protsess on väga lihtne ja kiire, mis koosneb neljast sammust:

 • Vajuta Credit 24 veebilehel “Alustan taotlemist” nupule ning täida avaldus
 • Avalduse täitmise järel saad personaalse pakkumise
 • Vajadusel korral võib kliendihaldur detailide täpsustamiseks sinuga ühendust võtta
 • Kui kõik eelnevad sammud on edukalt täidetud siis laekub raha sinu kontole

Tagasimakse perioodi pikkus

Credit 24 Krediidikonto  tagasimakseperioodi vahemik on 3 kuni 60 kuud

Lepingutasu

Krediidikonto lepingutasu 0€

Krediidikulukuse määr

KKM (Krediidi Kulukuse Määr) on aastane kulu laenule, mis aitab inimesel võrrelda erinevate laenude tegelikku hinda.

KKM koosneb intressist, lepingutasust, kuumaksest, kontohaldustasudest ehk kõikidest laenuga seotud kuludest kokku. Krediidi Kulukuse Määra hulka ei arvestata tasusid, mis lisanduvad hilinemise korral.

Näide Credit 24 laenu KKM-st:

 • Laenusumma: 5 000 eurot
 • Laenu intress: 18%
 • Lepingutasu: 0 €
 • Kontohaldustasu: 0 €
 • KKM 19,86%
 • Laenu pikkus 12 kuud

Laenu igakuine tagasimakse lepingutasuta, sellistel tingimustel on kokku 458,40 eurot. Tagasimakstav summa on kokku 5 500,80 eurot, mis tähendab et laenukulu on kliendi jaoks 500,80 eurot.

Maksepuhkus

Credit 24 laenu maksepuhkus ja maksekuupäeva muutmine kliendile midagi maksma ei lähe. Maksepuhkuse võtmisel lükatakse kõik osamaksed edasi 30 päeva võrra ning intressi arvestus jätkub maksepuhkuse ajal.

Juhul kui arve on hilinenud ei saa maksepuhkust kasutusele võtta ning maksepuhkust Credit 24-s ei saa kasutusele võtta kaks kuud järjest.

Juba väljastatud arvetele maksekuupäeva muutus ei rakendu ning klient saab iseteeninduses ise aktiveerida maksepuhkust ja muuta maksekuupäeva.

Tagasimakse tasumine

Igakuine tagasimakse summa määratakse kindlaks pärast lepingu sõlmimist ja see määratus summa tuleb laenuandjale edastada kokku lepitud kuupäevaks. Kui on tekkinud ootamatuid probleeme nagu näiteks sissetuleku märgatav vähenemine, töötuks jäämine või haigestumine siis tuleks kindlasti Credit 24-ga kiiresti ühendust võtta. Igale probleemile ja murele leitakse koos kindlasti parim lahendus ning peamine on oma murega mitte üksi jääda.

Tagasimaksmise hilinemine

Kui juhtub, et tagasimakse hilineb siis on tegemist lepingu rikkumisega, mis tähendab seda, et krediidikontolt on väljamaksed piiratud. Võlausaldaja võib hilinenud arve korral vastavalt intressiseadusele kliendilt nõuda viivist ning inkassoseaduse alusel ka sissenõude- ja meeldetuletuskulusid.

Credit 24 Krediidikonto eelised

 • Kõige populaarsem Credit 24 laen on Krediidikonto, mis on kliendi jaoks täiesti tasuta. Ehk sa ei pea maksma selle eest kui sa ennast kasutajaks registreerid.
 • Lisaks sellele puuduvad Credit 24 Krediidikontol ka mitmed teised tasud nagu lepingu- ja väljamaksetasud ja kontohaldustasud.
 • Intressi hakatakse maksma alles siis, kui raha on Krediidikontolt päriselt kasutusele võetud.
 • Kui juhtub, et sa pärast laenu taotlemist ei soovi siiski laenu võtta või ei ole Credit 24 teenusega rahul, siis on sul võimalik 30 päeva jooksul ilma intressikuludeta taganeda lepingust.

Loe lisaks: Kiirlanud Eestis