Auto24 Laen

KUI SOODNE ON AUTO24 LAEN VÕRRELDES TEISTE PAKKUJATEGA? Sellele küsimusele saad vastuse siit lehelt.

Kiire ja soodne laen sõiduki ostuks

Kui sul on soov soetada omale uus auto ja kui sa oled põhjaliku otsingu tulemusel leidnud omale ka sobiva sõiduki, siis on tihti kõige suuremaks takistuseks finantseerimine. Üks sobilik lahendus on Auto24 ja Inbanki poolt pakutav Auto24 laen, mis on mugav ja kiire lahendus konkurentsivõimeliste tingimustega.

Auto24 laenu taotlemise protsess lihtne ning vastus tuleb kiirest.  Lisaks puudub ka sissemakse vajadus ning kaskokindlustus pole ka kohustuslik.

Minimaalne laenusumma on kõigest 300 eurot ning kui sul jääb sõiduki ostul oma rahalistest vahenditest puudu, siis on kõige sobilikum kasutada just Auto24 laenu, kuna laen ei pea katma kogu ostu summat.

Auto liisimisel kuulub auto reeglina sõiduki liisinguperioodi lõpuni liisinguandjale, kuid auto 24 liisinguga kuulub auto sinule kohe algusest peale ning kuumakseid saab jaotada 72 kuu ehk 6 aasta peale.

Auto24 Ülevaade

Auto24 on Eesti kõige enim külastatavaim autoportaal, mille hinnanguline külastajate arv päevas on 80 000 kuni 100 000 inimest ning päevas tehakse 2 000 000 lehevaatamist. Ühe nädala jooksul külastab auto24 portaali umbes 400 000 inimest.

Lisaks on auto24 foorum üks kõige populaarsemaid Eestis ning päevas lisandub umbkaudu 200 uut sõnumit.

Auto 24 laenu annab välja Inbank, mis on 2011. aastal loodud finantstehnoloogiaettevõttest Cofi välja kasvanud ning Eesti juurtega pank. Inbanki nimel all hakati tegutsema 2015. aastal kui saadi pangalitsents.

Inbank tegutseb edukalt Eestis aga ka mitmes lähiriigis, pakkudes enamasti hoiustamise ja tarbijafinantseerimise tooteid. Kokku on Inbankil 550 000 aktiivset kliendilepingut neljas erinevas riigis.

Auto24 Laen: Lühike ülevaade

Auto 24 laenu tingimused

 • Summa: 300 eurot kuni 15 000 eurot.
 • Makseperiood: 6 kuud kuni 72 kuud.
 • Intressimäär alates 8.,9 % aastas.
 • Sissemakset ei nõuta ja kaskokindlustust pole vaja.

Auto 24 laenu nõuded

 • Vähemalt 21-aastane Eesti kodanik või elamisloaga isik.
 • Igakuine sissetulek on minimaalselt 280 eurost.
 • Kehtivate maksehäirete puudumine.

Auto 24 (Inbanki) kontakt

Telefon: +372 6310 310

E-mail: info@inbank.ee

Veebileht: https://www.inbank.ee/

Aadress: Niine 11, Tallinn 10414, Eesti

Auto24 laen: Põhjalikum ülevaade

Auto24 laenu taotlemise protsess

 • Vali välja omale sobivaim sõiduk.
 • Täida  laenutaotlus – Inbanki kodulehel saate sisse logida kasutades Smart ID-d, ID-kaarti või mobiil-ID-d. Laenu taotlemisel küsitakse sinu isiku- ja kontaktandmeid ning muud vajalikku infot selleks, et teha personaalne laenupakkumine.
 • Sõlmi laenuleping – Positiivse otsuse korral saad laenulepingu allkirjastada koheselt kas siis ID-kaardi, Smart-ID või mobiil-ID abil. Digiallkirja puhul peate sisestama ka oma PIN2-koodi. Auto24 lepingut on võimalik sõlmida ka Inbanki kontoris.
 • Raha kantakse sulle, sina ostad sõiduki – Pärast laenulepingu sõlmimist kantakse summa sinu pangakontole hiljemalt ühe tööpäeva jooksul. Kui teil ei ole Inbankis veel oma kontot siis on lepingu jõustumiseks vajalik tuvastada end Inbanki või Omniva kontoris või veebikaamera kaudu Veriffis. Valitud sõiduki saate osta seejärel otse müüjalt.

Lepingutasu

Auto24 lepingutasu 2% laenusummast ning minimaalselt 95 eurot.

 Krediidikulukuse määr

Auto24 laenu krediidi kulukuse määr on 10,64% aastas ning igakuine osamakse 223,12 eurot järgmistel näidistingimustel:

 • laenu summa 12 000 eurot.
 • laenuperiood 72 kuud.
 • fikseeritud intressimäär 8,9%.
 • lepingutasu 240 eurot laenu summalt.
 • igakuine haldustasu 2,5 eurot.
 • krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 16 060,74 eurot.

Lepingu haldustasu

Lepingu haldustasu on 2.50 eurot kuus, mis sisaldub kuumakses.

Kust peab sõiduki ostma?

Sõiduk on soovitatav osta Inbanki koostööpartnerilt auto24-st, kus on suurim kuulutuste valik Eestis. Kui valite sõiduki mototehnika.ee, auto24.ee või siis veetehnika.ee portaalidest, siis on võimalik kuulutuse juures näha ka auto24 laenu kuumakset, kust on võimalik asuda laenu taotlema. Kui aga te nendest portaalidest parimat pakkumist ei leia siis on teil võimalik laenu taotleda auto24 laenu kodulehel.

Kas laenuperioodil kuulub sõiduk laenuvõtjale?

Auto24 laenu summa kantakse Inbanki poolt sinu arvelduskontole ja ostu-müügilepingu saate sõlmida sõiduki müüjaga ise. Sellisel juhul sõiduk teile koheselt, seda nii laenuperioodil kui ka pärast seda. Lisaks on sul ka õigus sõidukit laenuperioodi vältel ära müüa, tasudes osamakseid laenuperioodi lõpuni.

Ostu-müügi dokumentide esitamine

Ostu-müügi dokumendid tuleks kindlasti alles jätta, kuna sinult võidakse neid küsida 30-ne päeva möödumisel pärast laenulepingu sõlmimisest. Kui juhtub, et sa vajalikke dokumente 14-ne  päeva jooksul ei esita, on Inbankil õigus ühepoolselt laenulepingu tingimusi muuta, seda tõstes intressimäära lepingus märgitud määra võrra. Lisaks kaasneb muudatustega lepingu muutmise tasu.

Loe lisaks: Kiirlaenud Internetist