Inbank Laen

KUI SOODNE ON INBANK LAEN VÕRRELDES TEISTE PAKKUJATEGA? Sellele küsimusele saad vastuse siit lehelt.

Kas Inbanki laen on soodsaim väikelaen Eestis?

Väikelaen ehk tarbimislaen on populaarne laen, mida kasutatakse kulukate väljaminekute ja ostude eest tasumiseks. Väikelaenu eest saab näiteks soetada elektroonikat ja tehnikat, teha pakilisi remonttöid kodus, tasuda suuremate ravikulude eest jne.

Viimastel aastatel on Inbank kogunud suurt populaarsust ja seda eriti väike- ja autolaenude osas. Inbank on väljastatud laenude ning klientide arvult tarbijafinantseerimise turul teisel kohal.

Inbank pakub lisaks väikelaenudele ka remondilaene, autolaene ning autoliisingut. Näiteks pakub Inbank lisaks klassikalisele autolaenule ka autovahetuslaenu ja Auto24 laenu. Kui valite Auto24 liisingu siis saate kuni 15 000 eurot tagatiseta laenu, mida võite kasutada moto-või veetehnika soetamiseks.

Inbanki eelisteks paljude klientide silmis on kiired ja automatiseeritud otsustusprotsessid. Näiteks krediidiotsuse aeg on alla 7. sekundi. Lisaks sõlmitakse 90% lepingutest veebipõhiselt või siis automaatselt kauplustes.

Tänapäeval on ülimalt olulised täisdigitaalsed lahendused, mugavad ja kiired veebipõhised identifitseerimised ja lepingute allkirjastamised ning Inbank on selles vallas Eestis kindlasti number üks.

Inbanki ülevaade

Kindlasti olete Inbankist üht-teist varem kuulnud või lugenud. Kuid missuguse pangaga siiski tegemist on?

Inbanki näol on tegemist puhtalt Eesti päritolu pangaga, mis kasvas välja 2011. aastal loodud finantstehnoloogiaettevõttest Cofi. Peale  pangalitsentsi saamist 2015. aastal jätkati tegevust Inbanki nime all.  Inbanki eesmärk on viia nutikate digilahenduste toel oma tooted sinna, kus neid kõige rohkem vajatakse.

Inbank tegutseb edukalt Eestis aga ka mitmetes lähiriikides, pakkudes peamiselt hoiustamise ja tarbijafinantseerimise tooteid. Nüüdseks on Inbankil juba 550 000 aktiivset kliendilepingut neljas erinevas riigis.

Eriti edukad ollakse Baltikumi ning Poola suurusel tarbijafinantseerimise turul, mis on väärt 48 miljardit eurot. Hoiuseid on kaasatud ka Hollandis, Saksamaal ja Austrias. Inbanki kontorid asuvad  Tallinnas, Vilniuses, Riias, Gdanskis, Varssavis, Klaipedas ja Kaunases.

Inbank väikelaen: Lühike ülevaade

Inbanki väikelaen, ehk tarbimislaen, on tagatiseta usaldusväärne panagalaen. Väikelaenu kasutusotstarbe otsustab iga inimene ise ja seda pank ei kontrolli. Tänu sellele on väikelaen väga praktiline ja mitmekülgne.

Inbanki väikelaenu tingimused:

 • Summa: 300-10 000 eurot
 • Makseperiood: 6-72 kuud
 • Intressimäär: alates 8,9% arvestatuna laenujäägilt
 • Lepingu haldustasu: 2.50 eurot kuus, mis sisaldub kuumakses ning eraldi tasuma ei pea
 • Laenusumma mida suudetakse sinule pakkuda, sõltub sinu igakuisest sissetulekust ja kohustustest.

Inbanki väikelaenu nõuded:

 • Oled vähemalt 21-aastane Eesti Vabariigi kodanik või sul on elamisluba
 • Sinu igakuine netosissetulek on vähemalt 280 eurot
 • Sa oled korrektselt täitnud oma rahalisi kohustusi

Inbank kontakt:

Telefon: +372 640 8080

E-mail: info@inbank.ee

Veebileht: https://www.inbank.ee/

Aadress: Niine 11, Tallinn 10414, Eesti

Inbanki väikelaen: Põhjalikum ülevaade

Väikelaenu taotlemise protsess

Väikelaenu taotlemise protsess võib tunduda paljudele kui üks pikk ja keerukas protsess. Kuid Inbank on teinud kogu väikelaenu taotlemise protsessi äärmiselt kiireks ja lihtsaks:

 • Täida oma laenutaotlus. Kasutades laenukalkulaatorit saad valida omale kõige sobivama kuumakse ning seejärel saad täita laenutaotluse. Vastuse saad kohe teada, kuid see ei kohusta sind lepingut sõlmima.
 • Sõlmi leping. Iga laenulepingu saate allkirjastada mobiil-ID või siis ID-kaardiga ning võimalus on ka sõlmida laenuleping Inbanki kontoris.
 • Isikutuvastus. Selleks, et leping jõustuks on vaja tuvastada isikusamasus kas veebikaamera abil või siis Inbanki ja Omniva kontorites.
 • Raha kantakse sinu kontole. Pärast edukat väikelaenu lepingu sõlmimist kantakse laenusumma sinu kontole ühe tööpäeva jooksul.

Lepinguperioodi pikkus

Lepinguperiood pikkus Inbankis on minimaalselt 6 kuud ja maksimaalselt 72 kuud.

Lepingutasu

2% laenusummast, minimaalselt 35 eurot

Krediidikulukuse määr

Krediidi kulukuse määr on sinu laenu protsentuaalne kogutulu aastas ning toob välja reaalse laenu kulu ühe aasta kohta. Meeles tasuks pidada, et mida suurem on sinu krediidi kulukuse määr, seda kallim on ka laen.

Inbanki krediidi kulukuse määr on 29,39% aastas ja igakuine osamakse 83,63 EUR järgmistel näidistingimustel:

 • Laenu summa on 2585 EUR
 • Laenuperiood on 51 kuud
 • Fikseeritud intressimäär on 22,59%
 • Lepingutasu 64,63 EUR laenu summalt
 • Igakuine haldustasu on 2,50 EUR
 • Krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa on 4264,81 EUR

Laenu ennetähtaegse tagastamise võimalus

Inbanki väikelaenu on võimalik täielikult või ka osaliselt ennetähtaegselt tagastada. Mis tähendab seda, et siis ei ole sul vaja tasuda intresse ja muid tasusid laenu kasutamata jätmise aja eest. Kogu protsess on ülimalt lihtne ja sul on vaja esitada kirjalik sooviavaldus Inbanki klienditeenindusele. Sooviavalduses on vajalik märkida tagastatav summa ja kuupäev. Seejärel edastab Inbank lõpliku summa, mis on veel vaja tasuda. Laenulepingu ennetähtaegse lõpetamise tasu Inbankis on:

 • 0.5% tagastatavalt summalt – kui tagastamise hetkel on lepingu lõppemiseni jäänud vähem kui üks aasta;
 • 1% tagastatavalt summalt – kui tagastamise hetkel on lepingu lõppemiseni jäänud rohkem kui üks aasta.

Kontohaldustasud

Kontohaldustasu on igakuine tasu, mis liidetakse igakuisele maksele juurde. Kontohaldustasu sisaldub juba kuumakses ning seda eraldi maksma ei pea.

Maksepuhkus

On ka võimalus taotleda maksepuhkust ning selleks on vaja esitada oma sooviavaldus e-maili aadressile info@inbank.ee. Inbankis on maksepuhkuse ühekordseks pikkuseks kuni 3 kuud ning selleks, et kasutada maksepuhkuse võimalust teist kordselt, peavad eelneva 3 kuu laenu- ning intressimaksed olema tasutud. Lisaks määratakse maksepuhkuse täpsed tingimused ja pikkus iga kliendi võimalusi ning vajadusi arvesse võttes.

Tagasimakse hilinemine

Kui teie osamakse ei ole maksepäevaks laekunud siis saadetakse teile meeldetuletuseks SMS. Viivist arvestatakse makse hilinemisega kaasnenud kuludelt ning ka hilinenud maksetelt. Kui esineb pikemaajalisi makseraskusi siis tasuks kindlasti Inbank poole pöörduda, et koos paindlik lahendus välja mõelda.

Loe lisaks: Kiirlaenud – Kiirlaen Eestis Kohe Kätte